Dövme Yazıları

Dövme ve Alerjik Cilt Hastalıkları (Egzama vb.)

Egzama, sedef vb. bazı alerjik cilt rahatsızlıklarına sahipseniz, dövme yaptırmadan önce doktorunuza danışmalı ve eğer gerekiyorsa dövme yaptırmamalısınız. Her cilt hastalığı dövme yaptırmaya engel olmadığı gibi dövmenizin yapılma, iyileşme ve sonuç süreçlerini etkileyebilir. Bu konuda bilgilenmeniz açısından Dövme.com olarak sizin için bu yazımızı hazırladık.

Dövme Modeli Nasıl Seçilir?

Dövme modeli nasıl seçilir? Dövmenizi seçerken karar vermek sizin için zorlu ve stresli olabilir, seçenekler içinde kaybolabilirsiniz. Bu yalnızca sizin başınıza gelen bir olay değil, magichand.net olarak sizi anlıyor ve bu kararsızlığınıza çözümler sunuyoruz.

Dövmeci Nasıl Seçilir? 4 Adımda Doğru Dövmeci Seçimi

Dövme yaptırdığınızda, dövmenizi ömür boyu bedeninizde taşıyacaksınız. Peki ömür boyu taşıyacağınız bu dövme için bedeninizi hangi dövmeciye emanet edeceksiniz? Dövmeci nasıl seçilir? İşte bu sorulardan kurtulup, doğru dövmeciyi seçmeniz için gereken her şeyi sizin için bu başlık altında topladık.

30 Haz 2023

Dövme Bakımı Nasıl Yapılır?

Dövme bakımı nedir, nasıl yapılır? Dövmeler yaptırmakla bitmiyor, sonrasında ise sizi bir bakım süreci bekliyor. Bu süreçte kullanılan bantlar, kremler ve sabunlar kafanızı karıştırmasın. Hepsiyle ilgili detaylı bilgi için yazımızı okuyun.

Dövme Düzeltme Nedir?

Dövme düzeltme nedir? Dövmenizi seviyorsunuz ancak ilk günkü görünmediği için üzülüyorsanız bunun sebebini görmek ve nasıl düzeltilebileceğini öğrenmek için bu yazımızı okuyun.

30 Haz 2023
Icon

Müşteri Destek

Dövmeniz ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için.

Bize mesaj gönderin
Icon

İletişim Bilgilerimiz

Zeytinlik Mh. Bilgi Sk. No 3/A Bakırköy

(0212) 543 3049 - (0533) 233 0206

İletişime geçmeye çekinmeyin
Icon

Sıkça Sorulanlar

Kafanıza takılan soruları ve merak ettikleriniz için cevaplarımızı inceleyin

Sorularınızı bize sorun
Top