Sayfa başı

Magic Hand Dövme » Siteyi Kullanım Şartları ve Uyarılar

Siteyi Kullanım Şartları ve Uyarılar

BU SITEYI KULLANMADAN ÖNCE, LÜTFEN BU KOŞULLARI DIKKATLE OKUYUN. BU WEB SITESINI KULLANMANIZ, BU KOŞULLARI KABUL ETTIGINIZ ANLAMINA GELIR. BU KOŞULLARI KABUL ETMIYORSANIZ, BU SITEYI KULLANMAYINIZ !

Sitenin kullanımı:
Magichand Dövme ve piercing , bu web sitesindeki ("site") malzemeleri görüntülemenize özgün malzemelerde ve bu malzemelerin kopyalarında içerilen tüm telif hakkı ve mülkiyetle ilgili diğer bildirilere vakıf olmanız kaydıyla izin vermektedir. Bu sitedeki görsel malzemeleri hiçbir sekilde değistiremez, çoğaltamaz ve kamuya açık bir sekilde gösteremez, uygulayamaz, dağıtamaz veya herhangi bir kamusal yada ticari amaçla kullanamazsınız. Bu sitedeki malzemeler telif hakkı koruması altındadır ve bu malzemelerin her tür yetkisiz kullanımı telif hakkı, ticari marka mülkiyeti ve diğer yasalarin ihlali anlamına gelebilir. Bu sartlardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda, bu siteyi kullanma yetkiniz kendiliğinden sona erer ve bu durumda, yüklediğiniz veya yazdırdıgınız tüm malzemeleri derhal yok etmeniz gerekir. Ayrıca magichand, bu sitedeki herhangi bir servisi kullanma yetkinizi derhal sona erdirme ve bununla ilgili bir veya daha çok aboneliginizi bir sebebe dayanarak veya sebepsiz olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

Kayıtlı kullanıcılar:
Size sağlanmıs olan kullanıcı adı ve sifrenin gizliligi tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Sizin hesabınızla yapılan herhangi bir islem - ister siz yapmıs olun, ister bilginiz dahilinde ya da dısında baskaları tarafından yapılmıs olsun - tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Hiçbir kosulda hiçbir magichand çalısanı veritabanımızda kayıtlı sifrenizi göremez ve sizden sifrenizi söylemenizi isteyemez, böyle bir durumla karsılasırsanız bu talebi kesinlikle reddediniz.

Kullanıcı iletileri:
Kisisel olarak tanımlanabilen ve magichand gizlilik bildirisi kapsamındaki bilgiler ve ticari islemlerle ilgili bilgiler dısında bu siteye ilettiğiniz (postaladığınız) her tür malzemenin ("ileti") herhangi birinin mülkiyeti altında olmadığı varsayılacaktır. Magichand, bu iletilerle ilgili hiçbir yükümlülük üstlenmeyecektir. Magichand ve magichand tarafından tayin edilen kisiler, bu iletileri ve bu iletilerin içinde varolan tüm veri, resim, ses, metin ve diğer malzemeleri ticari veya ticari olmayan amaçlarla serbestçe kopyalayabilecek, ifsa edebilecek, dağitabilecek, baska bir seye ilave edebilecek veya baska türlü kullanabilecektir. Bu siteye veya bu siteden, herhangi bir yasadısı, tehdit edici, iftira içeren, lekeleyici, müstehcen, pornografik veya herhangi bir yasayi ihlal eden baska malzemeler postalamanız veya aktarmanız yasaktır.

Görüsme ortamı:
Magichand, site üzerindeki kullanıcıların yalnızca birbirlerine ileti postaladıkları veya aktardıkları veya birbirleriyle iletisim kurdukları bölgeleri ve bu iletilerin içeriklerini izleme veya gözden geçirme hakkını saklı tutar, ancak bununla yükümlü degildir. Magichand, bu tür iletilerin içeriğiyle ilgili olarak, telif hakkı yasaları, iftiralar, mahremiyet, müstehcenlik veya baska nedenlerle bağlantılı olarak yükümlülük tasımayacaktır. Magichand, kötü niyetli, iftira niteliği tasıyan, müstehcen veya baska nedenlerle kabul edilemez bulunan iletileri silme hakkını saklı tutar.kisilerin site içinde bulunduğu sürece, üye görüsme ortamı yardımıyla birbirleriyle fikir alısverisinde bulunabilirler. Fakat bu sırada eğer profilleri kapalıysa kendi profillerini açığa çıkarabilecek açık veya zımni her türlü ifadeden kaçınmakla yükümlüdürler.

Forum kurallarımız:
1- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı Magichand hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2- T.c. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlasmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düsürücü yazılar yazılamaz. (örneğin: türk, kürt, ermeni, yahudi, çerkez, zenci, hint, arap, çingene, roman, rus, göçmen gibi.)
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranıslar sergilemek yasaktır.
5- Yorum amacı tasımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7- Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır !
8- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dısındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.
9- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image'ler dısında image kullanılamaz. Imzalara image eklenemez.
10- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değistirme ve silme hakkına sahiptir.
11- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranısın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
12- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

Web sitelerine bağlantılar:
Bu site üzerindeki baska web sitelerine erisim bağlantıları (linkler), yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla sunulmaktadır.bu bağlantıları kullandığinız takdirde, bu siteden çıkacaksınız. Magichand, bu üçüncü partilerce isletilen sitelerin tümünü incelememistir ve bu siteleri veya içeriklerini denetlememektedir ve bunlardan sorumlu değildir. Bu nedenle, magichand, bu siteler veya içerikleri, veya bu sitelerde bulunan herhangi bir bilgi, yazılım, diğer ürünler, malzemeler veya bunları kullanmanın yol açacağı sonuçlara kefil olmamakta ve bu konuda bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu siteyle bağlantılı herhangi bir siteye erismeye karar verdiğiniz takdirde, bu erisimin tüm riskleri size ait olacaktır.

Üye kayıt asaması:
a- Üye adayı elektronik üyelik formundaki tüm zorunlu (zorunlu bilgiler) bilgileri tam ve doğru olarak doldurmalıdır
b- Üye adayı, üyelik anlasmasını okumalı, ve üyelik sözlesmesini kabul etmelidir.
c- Magichand, üye adayı tarafindan sağlanan tüm bilgileri gizli tutacağını taahhüt eder.
d- Magichand, üye adayı tarafından sağlanan bilgilerin yeterli görülmemesi halinde üyelik basvurusunu reddedebilir.
e- Üyenin sözlesmeyi okuyup kabul etmesi üyelik anlasmasının magichand tarafından kabul edildiği anlamına gelmez.


Feragat beyanı:
Bu sitede sunulan malzemeler, ticari değeri, belirli bir amaca uygunluğu veya fikri mülkiyet hakkını ihlal etmediği garantileri dahil olmak üzere herhangi bir garanti verilmeksizin, "olduğu gibi" sunulmaktadır. Magichand, bu sitedeki malzemelerin doğru ve tam olduğunu da beyan etmemektedir. Magichand, bu sitedeki malzemelerde bildirimde bulunmaksızın değisiklik yapabilir. Bu sitedeki malzemeler eski olabilir; magichand, bu sitedeki malzemeleri güncellestirmeyi taahhüt etmemektedir. Bu sitede yayınlanan bilgiler, ülkenizde uygulanmayan islem veya hizmetlerle ilgili olabilir. Bulabileceğiniz ilgili bilgi almak için magichand irtibat formu ile basvurun.

Yükümlülüğün sınırlandırılması:
Magichand, tedarikçileri veya bu sitede belirtilen diğer üçüncü sahıslar, bu sitenin, bu siteye bağlı herhangi bir diğer web sitesinin veya bu sitelerin herhangi biri veya tümünde bulunan malzemeler veya bilgilerin kullanımı, kullanılamaması veya kullanımının yol açtığı sonuçlar nedeniyle, garanti, sözlesme, haksız fiil veya herhangi bir diğer hukuki sebebe dayandırılsa bile ve bu tür hasarların ortaya çıkma olasılığının bildirilip bildirilmemis olmasından bağımsız olarak (kar kayıpları, kayıp veriler veya is durumları kaynaklı olanlar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın) hiçbir zarar, ziyan ve tazminat talebinden yükümlü ve sorumlu olmayacaklardır. Bu sitedeki malzeme veya bilgileri kullanmanız, donanım veya verilerinizde servis, onarım veya düzeltme gereksinimi ortaya çıkardığı takdirde, tüm ilgili giderler size ait olacaktır.

Yetkili hukuk:
Bu site, ve isbu sart ve kosullar, yerel hukukun izin verdiği ölçüde ve kanunlar ihtilafi sonucunu doğurmaksızın türkiye cumhuriyeti kanun ve mevzuatına göre yorumlanacak ve geçerli olacaktır. Bu sart ve kosullar sebebiyle doğan ihtilafların çözümünde istanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır ve üçüncü taraflar aracılığı ile anlasma sağlanması yoluna gidilmez.

Genel:
Magichand, herhangi bir anda bu metni güncelleyerek bu sartları gözden geçirebilir. O an geçerli olan sartları incelemek için zaman zaman bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekir, çünkü bu sartlar sizi bağlamaktadır.

Magic Hand Tattoo Dövmeci Taner 2002-2018