Sayfa başı

Dövmeci Taner / Tattoo By Taner

2000'li yılların sonuydu çırak olarak başladığımda, ozaman dövmecilik şuan ki kadar kolay değildi. Malzeme ve ekipman bulmak imkansız derecesinde zordu, kendi iğnelerimizi hazırlar steril eder kullanırdık. Her dövmeye hazırlık bir saati bulurdu. Şimdi herşey daha pratik ve kolay; kullanılan malzeme çeşitliliğin artması ve tek kullanımlık olması dövme yaptıranların sağlıkları açısından olumlu yönde olan gelişmeler arasında.


Herhangi bir okulun güzel sanatlar fakültesi mezunu değilim, kendi kendimi eğittim ve eğitmeye devam ediyorum. Her zaman söylediğim şeylerden biri ise; insanın istediği sürece öğrenemeyeceği bir şeyin olmadığıdır.
Türkiye'deki ilk açılan 2 web sitesinden birisidir web sitem, ve şuan yayın yapan yüzlercesinde mutlaka benden bir alıntı yazı, kopyalanmış makale hatta yaptığım dövmelerden vardır, komik olan ise insanların bunları sahiplenme derecesinde kendilerini kandırıyor olmaları, çok trajikomik.

Mart 1976 doğumluyum, İstanbul Bakırköyde yaşıyorum. Zamanımın çoğu dövme yapmak ve web sitelerim dovmemodelleri.com, magichand.net ve hazırlığı devam eden dovme.com ile uğraşarak geçiyor. Fırsat buldukça yakın dostlarım ile balığa çıkmak, sinema, bowling ve tavla gibi aktivitelerde bulunarak ilerde anlatacak anılar yaratıyorum. Sevgilerimle.

Güncel dövme çalışmalarıma instagram hesabım dovmecitaner üzerinden göz atabilirsiniz.
Magic Hand Tattoo Dövmeci Taner 2002-2018